O nás

Jsme vyhlášené pražské lahůdkářství a zakládáme si na pestré nabídce, kvalitě původu i dostupnosti pro všechny. Lahůdky pro vás pečlivě vybíráme z celé Evropy i z Česka a jsme hrdí na to, že vy, naši zákazníci, to oceňujete již více než 20 let.
I díky vaší věrnosti a čím dál častějším dotazům, které k nám od vás připlouvají, jsme se rozhodli zaměřit více našich sil na oblast cateringu, který jak doufáme, uspokojí nejen všechny naše stávající i nové klienty, pro které každý den pracujeme, ale že zároveň dokážeme slovo Catering ustálit v myslích našich zákazníků jako něco, co se může stát běžnou součástí každodenního života. Chceme nabídnout originální službu, která vám ulehčí život, odpovídající naší filosofii: výběr, kvalita, dostupnost.

Máme radost, že se budeme moci stát vašimi dvorními dodavateli občerstvení, masa i vína na vaši gril party, rodinnou oslavu, večer s přáteli nebo třeba i firemní teambuilding.
Také víme, že občas vymyslet nějaký originální nápad ke zvláštní příležitosti, pokud na to zrovna nemáte čas ani energii, je tak trochu oříšek. Rozhodli jsme se vás proto inspirovat několika kategoriemi, které by ten váš oříšek mohly rozlousknout nebo Vás minimálně nakopnout tím správným směrem. Jako náš podpis, srdeční záležitost, jsme se rozhodli nabízet řeznický catering, který obsahuje výběr našich nejlepších masných výrobků, a to jak v syrovém stavu na gril, tak i námi upravenými specialitkami, které můžete rovnou servírovat. Zůstáváme samozřejmě flexibilní vůči všem přáním zákazníka a budeme se těšit na nové neotřelé nápady, které pro Vás s radostí zrealizujeme.
Doufáme, že Sváček Catering pro vás bude stejně spolehlivou značkou jako Sváček Lahůdkářství, jelikož, no vždyť víte, jsme jedna rodina a naše práce nás baví.

Vaše LS