Dárkové koše

Nejen před Vánoci, ale v průběhu celého roku se na nás můžete obrátit s přáním necht si vyrobit dárkový koš k jakékoliv příležitosti. Jeho obsah i hodnota závisí zcela na přání zákazníka, ale s výběrem produktů vždy rádi pomůžeme. Víme, že 100 lidí rovná se 100 chutí, nepracujeme tedy se žádnými šablonami předpřipravených a předkalkulovaných dárkových košů, snažíme se vždy individuálně vyjít vstříc zákazníkům a jejich možnostem.

Můžeme sestavit krásné velké koše k životnímu jubileu, dárkové koše k narozeninám nebo jen tak pro radost nebo třeba i balíčky pro učitele ku příležitosti vysvědčení, mikulášské nadílky dospělým nebo krásné a hodnotné dárky například pro vaše zaměstnance. Dle domluvy lze připravit i tématické či účelové dárkové koše např. z italských, francouzských, mezinárodních nebo ryze českých surovin. Vždy se ale bude jednat o kvalitní prověřené výrobky, které lze zakoupit i v našich obchodech.

Malý

Střední

Velký

Aktuální nabídka zboží se může v určitých obdobích roku v závislosti na dostupnosti lehce lišit. V případě zájmu o větší počet košů oceníme objednávku s dostatečným předstihem, nicméně jednotlivé dárkové balení není problém vyrobit kdykoliv i na počkání v obchodě. O aktuálním sortimentu se můžete informovat telefonicky nebo emailem, rádi Vás nasměrujeme k tomu, co hledáte.

OBJEDNAT DÁRKOVÝ KOŠ

    Vyberte vyzvednutí nebo dodání